Vánoční dárkové poukazy

Překvapte své známé, kamarády či členy rodiny zajímavým dárkem pod stromeček v podobě dárkového poukazu na kondiční jízdy nebo řidičský průkaz jakékoliv skupiny.

Naše autoškola nabízí široké množství služeb od řidičských průkazů na motorky, auto nebo traktor po školení řidičů a kurzy na VZV.

Vyberte si jednu z našich poboček, druh dárkového poukazu a my vám ho v co nejkratším čase vyrobíme. Platbu lze provést hotově, převodem nebo i platební kartou.

Club Ostrava

Pro dárkový poukaz lze využít jakýkoliv kurz či kondiční jízdy z naší nabídky. Pro nabídku kurzů prosím přejděte na ceník Clubu Ostrava, nebo můžete také využít naší akční nabídky.

Kurz sk. B (manuál i automat)

12000 Kč

Balíček 6ti kondičních jízd (6x 90min)

2800 Kč


Club Havířov

Pro dárkový poukaz lze využít jakýkoliv kurz či kondiční jízdy z naší nabídky. Pro nabídku kurzů prosím přejděte na ceník Clubu Havířov, nebo můžete také využít naší akční nabídky.

Kurz sk. B (manuál)

14000 Kč


Club Frýdek-Místek a Frýdlant

Pro dárkový poukaz lze využít jakýkoliv kurz či kondiční jízdy z naší nabídky. Pro nabídku kurzů prosím přejděte na ceník Clubu Frýdek-Místek, Club Frýdlant, nebo můžete také využít naší akční nabídky.

Kurz sk. B

12800 Kč

Balíček 6ti kondičních jízd (6x 60min)

3100 Kč